PROGRAMIN AMACI

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı olarak seslendirme ve dublaj alanında 22 yıllık tecrübemiz ile ses bankamıza yeni sesler dahil etmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken gerçekten yeteneği olan sesleri keşfetmek istiyoruz.

Önemli uyarı: Ses tonunuzun iyi olması, online veya bir kurs programından mezun olmanız profesyonel olarak seslendirme dublaj yapmanız için yeterli değildir. Profesyonel olmak, ses bankasında yer almak ve tanıdık bir ses olmak için ses analizi programıyla başlamalısınız. Hemen Başvur

KATILIMCILARA İŞ GARANTİLİ ANALİZ HİZMETİ SUNUYORUZ

Diksiyon analizini başarılı bir şekilde geçip seslendirme ve dublaj analiz sonucu başarılı olan katılımcıları stüdyomuza davet ediyor, seslendirme yönetmenimiz Birol Berber eşliğinde performanslarını canlı dinleyip demo kaydı oluşturuyoruz.

Ses Analizini dört başlık altında değerlendiriyoruz:

1
DİKSİYON
2
SESLENDİRME
3
DUBLAJ
4
VOKAL

Önemli uyarı: Seslendirme ve Dublaj Analizi için mutlaka diksiyon analizi yaptırmanız gerekir. Diksiyon analizinin sonucu ‘Geçer’ ise, diğer analizleri yaptırmanız tarafımızdan size mail yoluyla tavsiye edilir.

Önemli uyarı: Seslendirme ve dublaj eğitimini kursa giderek veya online eğitimlere katılarak almanız veya sertifika sahibi olmanız, ses bankamıza katılmak için yeterli değildir. Diksiyon analizinden başlayıp analiz sonucuna göre seslendirme, dublaj veya vokal analizini yaptırmalısınız.