VOKAL ANALİZİ

Jingle projelerine ses vermeye hazır mısın? Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından hazırlanan vokal analizi ile bu alandaki yeteneğini farket. Vokal analizinde başarılı olan kişilere stüdyomuzda jingle vokal kaydı ve demo imkânı sunulmaktadır.

Vokal Analizi

Bu rapor, Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından bizzat hazırlanır. Raporda şunlar yer alır.

Ses Tonu

Ses Rengi

Ses Türü

Birol Berber’in görüş ve tavsiye değerlendirmesi.

DİĞER ANALİZLERE GÖZ ATIN

Diksiyon Analizi

Diksiyon Analizi
₺590,00

Sesini nasıl kullandığından emin değil misin? Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından hazırlanan ses analizi yaptırabilirsin. Bu sayede, varsa nefes kullanımı, vurgu ve tonlama gibi hatalarını farkedebilirsin.

Seslendirme Analizi
Seslendirme Analizi
₺759,00

Profesyonel olarak seslendirme yapabilir misin? Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından hazırlanan seslendirme analizi ile bu alandaki yeteneğini farket. Seslendirme analizinde başarılı olan kişilere stüdyomuzda kayıt ve demo imkânı sunulmaktadır.

Dublaj Analizi

Dublaj Analizi
₺690,00

Dublaj konusunda yetenekli misin? Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından hazırlanan dublaj analizi ile bu alandaki yeteneğini farket. Dublaj analizinde başarılı olan kişilere stüdyomuzda kayıt ve demo imkânı sunulmaktadır.