3 ADIMDA DİKSİYON ANALİZİNE KATILIN!

1

Analiz Metnini Seslendir

2

Formu Doldur

3

Ödeme Yap

4

Analiz Raporu Mail Adresine Gelecek

Lütfen aşağıdaki metni seslendirek kaydediniz. Bir sonraki adımda bu ses kaydını yüklemenizi isteyeceğiz. Dosya boyutunun 50MB’ı geçmediğinden emin olunuz.

“İdealevim güvencesi KKDV lisansıyla tescillendi!” diye bir reklam duyuldu radyoda. Onun da kulağı radyodaydı ama bir yandan bizi dinlediğini ve anladığını düşünüyordum. İstanbul’da ikamet edeli yirmi yıl olmuştu. Yanıma uğradığında aklımda bir tek soru vardı; “O gün dinlediği reklam Kâhtalı bir firma mıydı?” Bu muammayı çözmek, deveye hendek atlatmak kadar zordu. Sonra tayininin Balıkesir’e çıktığını duydum. Geçenlerde anneannem ve dedem beni ziyarete geldiler. Dedemin, benzine yüzde elli zam geldiğini duyunca iyiden iyiye keyfi kaçtı. Gelecekte akaryakıt fiyatlarına daha fazla zam geleceğini düşünüyordu. Hayat pahalılığı içtimai hayatın her safhasına sirayet etmişti. Telefonumun şarjı bittiği için şimdilik benden bu kadar. Yeniden görüşünceye kadar hoşça kalın.

Sesimi Nasıl Kaydederim? Yukardaki analiz metnini kaydetme ve yükleme konusunda aşağıdan destek alın! Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
Bilgisayar, Apple iOS, Android,