3 ADIMDA SESLENDİRME ANALİZİNE KATILIN!

1

Analiz Metnini Seslendir

2

Formu Doldur

3

Ödeme Yap

4

Analiz Raporu Mail Adresine Gelecek

Lütfen aşağıdaki metni seslendirek kaydediniz. Bir sonraki adımda bu ses kaydını yüklemenizi isteyeceğiz. Dosya boyutunun 50MB’ı geçmediğinden emin olunuz.

  • Turkcell müşteri hizmetlerine hoş geldiniz. Yapacağınız görüşmeler, hizmet kalitesi takibi açısından kaydedilmektedir. Müşteri temsilcimize bağlanmak için lütfen bekleyiniz.
  • Gönülden dinle. Sesindeki şefkati, sözündeki doğallığı, sıcaklığı… Sadece gönülden hisset. Bu topraklarda bizi biz yapan hisler, iyi ki var. Eti Burçak.
  • Katıldığınız her toplantıyı daha iyi hale getirmek için yapabileceğiniz 6 şeyi özetleyelim. Hedefler belirleyin. Her toplantı daveti bir hedef içermelidir. Toplantının sonunda elde edeceğiniz, öğreneceğiniz veya yapacağınız unsurları, yani hedefinizi belirtmelisiniz. Gündemi planlayın. Toplantı davetleri, her gündem maddesi için ayrılmış zaman dilimlerinin listelendiği bir içeriğe sahip olmalıdır. Bu, toplantıdaki herkesin toplantının gidişatına bağlı kalınması için yetkili olmasını sağlar. Ve toplantının uzunluğu uygun bir süreye göre planlanabilir.
  • Zeytin, her şeyiyle doğanın mucizesi... Yapraklarıyla da... Şimdi Duru, zeytin yapraklarının arındırıcı özelliğini banyonuza getiriyor. Gerçek zeytin yaprakları, saf zeytinyağı özüyle doğal bakımın keyfini yaşayın. Duru Naturel Olive zeytinyağı özlü ve zeytin yapraklı arındırıcı bakım sabunu. Duru, gerçek banyo keyfi.
  • Bu kilimi beğeneceksiniz. Bunu da. Bu kilimi çoook beğeneceksiniz. Kilimlerde sepette %40’a varan indirim fırsatlarıyla bu Kasım’da Bella Maison’u çok çok beğeneceksiniz. Tıklayın, fırsatları kaçırmayın.
  • Sesimi Nasıl Kaydederim? Yukardaki analiz metnini kaydetme ve yükleme konusunda aşağıdan destek alın! Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
    Bilgisayar, Apple iOS, Android,